First Minute w Coco Palm

2013-12-01 12:00:00 (ost. akt: 2013-12-02 11:09:26)

Czekając na upragnione wakacje  zazwyczaj wypatrujemy magicznego Last Minute, czyli oferty z ostatniej chwili. A przecież najbardziej atrakcyjne są oferty First Minute. Najwięksi touroperatorzy rozpoczynają właśnie sprzedaż letnich wycieczek i wczasów.

First Minute w Coco Palm
Biuro podróży Coco Palm w Olsztynie oferuje m.in. pobyty dla całych rodzin z fantastycznymi atrakcjami dla dzieci, a wycieczki zarezerwowane teraz wymagają jedynie zaliczki aby zagwarantować sobie najniższą cenę.

Początek roku jest najlepszą okazją na zakup wycieczki. W tym czasie touroperatorzy promują swoje biura i prześcigają się w promocjach i atrakcjach, aby zadowolić stałych Klientów i pozyskać nowych. — To dobry czas na wybory — miejsca są dostępne, można wybrać wymarzony hotel w dowolnym terminie, co bywa niemożliwe w pełni sezonu letniego — wyjaśnia Małgorzata Kamińska, właścicielka biura podróży Coco Palm w Olsztynie.

—  Tak więc oferta Last Minute jest oczywiście okazją, ale już tylko na pojedyncze miejsca w hotelu czy samolocie, co często eliminuje np. rodziny, które chciałyby spędzić wakacje razem z dziećmi — dodaje Małgorzata Kamińska.

Zatem w ofercie Last Minute kupujemy ostatnie miejsca,natomiast w ofercie First Minute mamy największy wybór.

— Właśnie tak — promocje First Minute, to czas, kiedy oferta jest najbogatsza i najtańsza — podkreśla Małgorzata Kamińska. — Naprawdę warto się tym zainteresować, gdyż kupując wycieczkę dziś, zaoszczędzimy ok 30-40 proc. Dodatkowo touroperatorzy oferują także szereg różnego rodzaju gratisów np. dodatkowe ubezpieczenie czy wycieczkę fakultatywną oraz liczne zniżki. Przykładem są niskie ceny dla dziecka w wybranych hotelach, które wahają się od 500 do 800 zł — dodaje Małgorzata Kamińska, właścicielka Biura Podróży Coco Palm.

Takie ceny, to prawdziwa okazja. Poza tym, kupując wycieczkę warto zapytać np. o ofertę Pakietów Gwarancyjnych, które zapewniają m.in. niezmienną cenę czy dają możliwość zmiany terminu rezerwacji bez dodatkowych kosztów.
Bożena Kraczkowska

Dane kontaktowe:

Coco Palm
Małgorzata Kamińska
ul. Janowicza 3 "i"
10-692 Olsztyn
tel.: (+48 89) 542 50 88,
fax: (+48 89) 542 50 88
e-mail: cocopalm@cocopalm.pl
website: www.cocopalm.pl

Biuro czynne:
Pon.-Pt.: 11-18:30
Sobota: 10:00-14:00.

Tagi: Cocopalm

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Traper #1260196 | 83.14.*.* 3 gru 2013 09:57

    Potwierdzam, w zeszłym roku skorzystałem z całą rodziną z oferty First Minute i chociaż szef zmienił mi termin urlopu, bez problemu udało mi się zmienić termin wyjazdu bez żadnych dodatkowych opłat

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz